Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti SIPOCA

Varianta Ocolitoare

PENTRU PERSOANELE CARE  AU SUPRAFETE EXPROPRIATE PENTRU CONSTRUIREA VARIANTEI OCOLITOARE BACAU

DATE DE CONTACT

– ing. ALEXANDRU de la CNAIR,

alexandruadrian2005@yahoo.com

AFIR

Anunț CRAB
2019-11-18 14:41:56

Anunț CRAB

Primaria Hemeius va informeaza ca suntem in plin proces de predare a retelei de apa catre S.C CRAB S.A. Bacau. In urma discutiilor care au avut loc intre domnul primar si conducerea CRAB, s-a propus si s-a aprobat ca primele 150 de gospodarii din comuna care isi realizeaza caminul de apa si isi monteaza apometru vor fi scutite de intocmirea si plata avizelor necesare racordarii la retea.
Dupa montarea apometrelor, S.C. CRAB S.A. le va sigila, se va incheia contractul de furnizare si se va relua distribuirea apei potabile (in prezent este intrerupta pentru realizarea lucrarilor mentionate anterior).
In concluzie, luni, 18.11.2019, incepand cu ora 14:00, avem rugamintea sa va prezentati la sediul Primariei Hemeius pentru semnarea unui acord de principiu si totodata, informarea asupra tipului de apometru agreat de S.C. CRAB S.A. Bacau.
Va multumim!