Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti AFIRGAL Plaiurile BistrițeiHit parkTara lui Andrei

Anunț organizare concurs consilier clasa I
2017-05-19 00:00:00

Anunț organizare concurs consilier clasa I

A N U N T
PRIVIND ORGANIZARE CONCURS DE RECRUTARE

pentru ocuparea unei functii  publice de executie vacante
din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Hemeius,Judetul Bacau

In conformitate cu prevederile Legii nr. 188/1999 privind Statutul functionarilor publici, republicata, cu modificarile si completarile ulterioare, precum si cu prevederile H.G. nr. 611/2008 pentru aprobarea Normelor privind organizarea si dezvoltarea carierei functionarilor publici, cu modificarile si completarile ulterioare, Primaria Comunei Hemeius,judetul Bacau organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea unei functii publice de executie vacante din aparatul de specialitate al primarului: Consilier, clasa I, grad profesional asistent – in cadrul Compartimentului Asistenta sociala.