Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti

CORONAVIRUS

SIPOCA AFIR

Anunț public asupra privind decizia de emitere a acordului de mediu
2020-06-25 15:35:47

S.C. COMPANIA REGIONALĂ DE APĂ BACĂU S.A. anunţă publicul interesat asupra deciziei de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Proiectul regional de dezvoltare a infrastructurii de apă şi apă uzată din judeţul Bacău, în perioada 2014-2020".

Proiectul acordului de mediu și informațiile relevante pentru luarea deciziei pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz nr. 23, judeţul Bacău, în zilele de luni-joi, între orelele 08.00 - 16.30 şi vineri între orele 08.00-14.00, cât și la următoarea adresă de internet: http://apmbc.anpm.ro. Observaţiile/contestațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacău, str Oituz, nr.23, în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a APM Bacău.

Informare COVID-19