Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti SIPOCA

Varianta Ocolitoare

PENTRU PERSOANELE CARE  AU SUPRAFETE EXPROPRIATE PENTRU CONSTRUIREA VARIANTEI OCOLITOARE BACAU

DATE DE CONTACT

– ing. ALEXANDRU de la CNAIR,

alexandruadrian2005@yahoo.com

Ziua Informării PreventiveAFIR

2019-07-05 14:14:23

Primăria comunei Hemeiuș organizează concurs în vederea ocupării unui post contractual de execuție, vacant pe o perioadă nedeterminată, ăn cadrul aparatului de specialiatet al Primarului comunei Hemeiuș, județul Bacău:

1) 1 post șofer - studii generale sau medii, în cadrul compartimentului Deservire;

Cererile de înscriere la concurs însoțite de dosarul de concurs se vor depune în termen de 10 zile lucrătoare de la data publicării și afișării anunțului, la registratura primăriei Hemeiuș, respectiv de la data de 5.07.2019 până la data de 18.07.2019 ora 16.00 inclusiv.

Relații suplimentare la numărul de telefon 0234/217510.

Mai multe detalii regăsiți în fișierul atașat.