Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti

Transport public local în Zona Metropolită Bacău

descarcă chestionar de mobilitate

 

Serviciul de urgență 112

INFORMARE

Ajutoare de încălzire sezonul rece 2021-2022


CORONAVIRUS

SIPOCAAFIR

Proiect finanțat prin P.N.R.R, de construire a unei creșe aici, la noi, în comuna Hemeiuș.
2022-07-20 12:15:42

Proiect finanțat prin P.N.R.R, de construire a unei creșe aici, la noi, în comuna Hemeiuș.

Dragi părinți,

Dumneavoastră știți cel mai bine ca orcine cât de greu este să prinzi un loc la o creșă în oraș. De aceea am hotărât să inițiez un proiect, finanțat prin P.N.R.R, de construire a unei creșe aici, la noi, în comuna Hemeiuș.

Dar, pentru a depune acest proiect, am nevoie și de sprijinul dumneavoastră și am rugămintea ca un  reprezentant legal al copiilor cu vărsta 0-3 ani ( născuți din 2019 până în prezent) trebuie să se prezinte la sediul Primăriei, în zilele de 25, 26 și 27 iulie 2022, pentru a semna un acord cu privire la necesitatea constuirii unei creșe în comuna noastră.

                Cu respect,

      Constantin SAVA

Primarul comunei Hemeiuș

Înapoi


Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

Recomandări caniculăRomânii au Talent

Plăți online

Grafic de colectare deșeuri

Legea 17/2014

 

Ordin nr.311 din 2020

 

Informare COVID-19

Inventarul domeniului public